Özel Kickboks Dersleri

Sertifikalı bir kickboks eğitmeni ile kişisel, birebir eğitim almak mı istiyorsunuz? Özel kickboks derslerimiz, daha kişiselleştirilmiş bir egzersiz rutini tercih eden öğrencilerimiz için bire bir eğitim deneyimi sağlamak üzere tasarlanmıştır. İster yeni başlayan biri, ister de deneyimli bir sporcu olun, özel derslerimizle forma girmek ve kickboks becerilerinizi geliştirmeyi harika bir deneyim haline getirmek için yanınızdayız.

Neden Özel Ders?

Size Özel

Özel dersler, bireysel fitness seviyenize ve hedeflerinize uygun özelleştirilmiş bir antrenman planına izin verir. Hangi noktada olursanız olun, sizi zorlayacak ancak hala başarılabilir bir antrenman planı oluşturacağız.

Kişisel İlgi

Antrenmanınız boyunca birebir ilgi ve geri bildirim alacaksınız. Bu da size daha iyi bir form, teknik ve ilerleme sağlayacaktır.

Esneklik

Özel derslerimizi, uygun olduğunuz zamanlara göre planlayacağız. Böylece sıkı bir programa sahipseniz, tam da boş vakitlerinizde hayatınıza sporu katabileceksiniz.

Teknik Odaklı

Özel ders sayesinde, tekniklerinizi düzeltmeye ve geliştirmeye odaklanabileceğimiz için daha hızlı ilerleme ve daha iyi sonuçlar elde edeceğiz.

Yaralanma Önleme

Önce güvenlik! Bireysel ilgi ve teknik doğruluğu sağlayarak yaralanmaların önlenmesine de rahatlıkla yardımcı olacağız.

Motivasyon

Özel bir eğitmenle çalışmak, fitness hedeflerinizi gerçekleştirmeniz için ekstra motivasyon sağlar. Hedeflerinize ulaşmanız için ilham verip sizi destekleyeceğiz.

Nasıl Başlayabiliriz?

Özel kickboks derslerimiz, yoğun programlara uyum sağlamak için tasarlanmış zamanlama seçenekleriyle hafta boyunca mevcuttur. Programınıza ve uygunluğunuza en uygun zamanı bulmak için sizinle birlikte çalışacağız.

İlk seansınızda hedeflerinizi tartışacağız ve sadece sizin için özelleştirilmiş bir antrenman planı oluşturacağız.

Sağlığınıza yatırım yapmak her zaman akıllı bir seçimdir ve özel kickboks dersleri, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak kişisel ilgi için biçilmiş kaftandır.